Özel Ders

Kazasker Fen Bilimleri > Özel Ders

Öğrenciler için hangi seviyede olursa olsun en verimli öğrenme bire bir yapılan özel derslerde gerçekleşir. Özel ders öğrenci ile öğretmenin birlikte karar verdiği konular üzerinde öğretmenin öğrenci seviyesine uygun olarak belirlediği anlatım tekniği ile ders işleme yöntemidir. Günümüzde özellikle YKS (TYT-AYT) adı verilen üniversite sınavı ya da LGS adı verilen Liselere Geçiş Sınavı hazırlıklarında “özel ders” öğrenci ve velilerin olmazsa olmaz tercihi konumuna gelmiştir. Bununla birlikte okul derslerine takviye amacıyla öğrenci eksik kaldığını düşündüğü konularda özel derse yönelerek bu açığını kapatabilmektedir. Kazasker Fen Bilimleri öğrencilerin bu ihtiyaçlarına dönük programlar hazırlamakta olup Matematik, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, İngilizce gibi özellikle YKS ve LGS gibi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkacak olan soruların konu hazırlıklarını özel ders programıyla gerçekleştirmektedir.

Matematik özel ders, Fizik özel ders ya da kimya özel ders özellikle sayısal ağırlıklı çalışma yapan öğrencilerin temel ihtiyacı olmakla beraber Türkçe özel ders, edebiyat özel ders, coğrafya özel ders eşit ağırlık alanından hazırlık yapan öğrencilerin öncelikli ihtiyacı olarak görülmektedir. LGS hazırlık yapan öğrenciler için fen bilgisi özel ders, matematik özel ders öncelikli olmakla beraber İngilizce özel ders de öğrencilerin en fazla ihtiyaç duyduğu özel ders çalışmaları arasındadır.

Kazasker Fen Bilimleri’nde kurs özel ders çalışma programında öncelikle öğrencinin ihtiyacını tespit edip yine öğrencinin müsait olduğu gün ve saatlere göre programını hazırlayarak özel ders tecrübesi yüksek branş öğretmenleriyle gözlemlenebilir bir çalışma yapılmaktadır.

Özel derslerimiz öğrenci için en verimli olacak süre olan 40 dakikalık periyotlar halinde ilgili öğretmenle bire bir olarak özel ders salonunda yapılmaktadır. Öğrencinin dikkatini dağıtıcı unsurlara ve ortama sebebiyet vermeden yıl boyunca uygun fiyata istediğiniz özel ders paketini alarak düzenli bir özel ders programına sahip olabilirsiniz.

Her sınıf düzeyinde ihtiyaca göre özel ders paketleri oluşturulmaktadır. Paketlerimiz 20 ders , 50 ders veya 100 ders şeklinde olup öğrencinin kursa gelebileceği gün ve saatlere göre özel ders programı hazırlanır. Derslerimiz uzman branş öğretmeni ile 40 dk. birebir şeklinde yapılır.

Türkçe Özel Ders

Türkçe özel ders; ihtiyacınıza ve düzeyinize göre oluşturulan paketlerin avantajını yaşayın.

Matematik Özel Ders

Matematik özel ders; ihtiyacınıza ve düzeyinize göre oluşturulan paketlerin avantajını yaşayın.

İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders; ihtiyacınıza ve düzeyinize göre oluşturulan paketlerin avantajını yaşayın.

Kimya Özel Ders

Kimya özel ders; ihtiyacınıza ve düzeyinize göre oluşturulan paketlerin avantajını yaşayın.

Fizik Özel Ders

Fizik özel ders; ihtiyacınıza ve düzeyinize göre oluşturulan paketlerin avantajını yaşayın.

Coğrafya Özel Ders

Coğrafya özel ders; ihtiyacınıza ve düzeyinize göre oluşturulan paketlerin avantajını yaşayın.